Post thumbnail

Pierwsze kolejki za nami

POSTED BY Charli 9 lipca 2019

We wszystkich trzech ligach mamy za sobą już pierwsze kolejki NoToSport E-Sport Leagues.

W Counter Strike-u na prowadzeniu drużyna ZWL, która zdemolowała BroSquad 2:0 (16:0 i 16:2). Na drugim miejscu Eyeagles, która podobnie do lidera, wysoko wygrała swój pierwszy mecz z Flash Blind Executors 2:0 oddając tylko 5 rund w całym spotkaniu. Ostatnie miejsce na podium zajmuje ekipa RogalDHL, która po wydawałoby się początkowo ciężkim boju, pokonała Deus Vult.

FIFA przyniosła nam więcej meczów i więcej rezultatów. Po pierwszych kolejkach na prowadzeniu znajduje się Rafał Gadzała. To zawodnik broniący barw NoToSportu, któremu udało się już rozegrać dwie kolejki (cztery spotkania – mecz i rewanż). Gadzała pokonał dwukrotnie Łukasza Pepel i raz Krzysztofa Jędrzejewskiego, dokładając do tego remis. Na drugim miejscu, z dorobkiem 6 „oczek” znajduje się Michał Sołtys, po dwóch zwycięstwach nad Maksymlianem Rączką . Trzecia lokata przypadła Maciejowi Sobisiowi, który podobnie do Sołtysa dwukrotnie wygrał z Patrykiem Staniszewskim.

League of Legends to ostatnia z lig, jednak i w niej nie zabrakło emocji. Niestety ze względów organizacyjnych, nie wszystkim drużynom udało się rozegrać spotkanie. Obecnie na podium znajdują się Team Quality, Osiedluwa i Glizdogony z jednymi zwycięstwami.

W nadchodzącym tygodniu liga ruszy na dobre, a wszystkie trzy ligi powinny rozegrać wszystkie kolejki. Pełne terminarze dostępne będą do końca tygodnia na poszczególnych podstronach.

Add comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *